• Yeni Kız
Orijinal fabrika DIY 6.5/8 Inç Kendini Dengesi Akıllı Scooter scooter Için Anakart Denetleyici Hoverboard

Orijinal fabrika DIY 6.5/8 Inç Kendini Dengesi Akıllı Scooter scooter Için Anakart Denetleyici Hoverboard

Müşteri değerlemesi:
₺ 38.99
₺ 37.04 -5 %

Ürün figürü
Varolan

açıklama :  rus'un müşteri ihtiyaç tam olarakkişisel pasaportbilgi vevergi numarası berfore seninsipariş. orijinal fabrika DIY 6.5/8 Inç Kendini Dengesi Akıllı Scooter scooter Için Anakart Denetleyici Hoverboard biz Brezilyalı marka " FOSTON " Orijinal fabrika!! özellikleri : yeni Yüksek Istikrarlı Kalite Akıllı Öz Dengeleme Scooter Parçaları Anakart Kontrol Kartı Evrensel Tüm Modeller için Toplam 9 Ürün orijinal taotao mainboard 32-bit mikrodenetleyici ile ana çip olarak Ray teknolojisi kullanmak, asla kapanma, asla olmayacak şarj edemezsiniz. sol ve sağ denge vardır, sürücü düz, açmazlar yüksek hızda çalışan sorunsuz MOS tüp, ST çip tüm itibaren orijinal ithal kapasitörler kullanılarak büyük marka zümrüt, ve diğer ortak kapasitörler daha ömrü 2.5 kere kablosu UL sertifikalı vardır, tüm kurulları var CE, ROHS, FCC belgelendirme yüksek kalite ve istikrarlı tüm kurulları hase test edilmiştir, iyi iş paket şunlardır : 1 Anakart 2 Jiroskop panoları,, 2 Ön LED ışıkları panoları 2 Güç Gösterge panoları, 1 Şarj hattı 1 Güç anahtarı kablosu 1 Bluetooth modülü 1 Hoparlör 3 w not : bluetooth modülü ve hoparlör dahil değildir scooter anakart, seçim için renk ihtiyacınız " 2 ". açıklama : anakart 3 vardırprizler : sol yan anahtarı hattı için 2 pin liman olduğunu; Sağ 4 pin port şarj hattı için olduğunu; orta bluetooth modülü için 3 pin olduğunu.
-gyro 4 yuva var :
sol yan L veya R Işık için 2 pins soket olduğunu; Sağ için 4 pins soket olduğunu (4 LED anakart göstergesi veya 6 LED Güç göstergesi), ve orta döner işıklar için 3 pins soket olduğunu. denetleyici kalibrasyon çalışma : kapatın scooter ilk, uzun güç düğmesine basın 5 saniye için, " damla " sesi kadar etrafında farlar flaş, tutum verileri başarıyla kaydedilmiş, yeniden edilecek anahtarı. (kalibrasyon içinde, sol ve sağ tutmak için emin olun pedallar yere paralel.) not : Her yeni kurulu gerekiryükledikten sonra kalibrasyon yapmak. modu anahtarı : güç Varsayılan düşük hassasiyet modu (acemi modu). Be kapalı devlet, güç düğmesine basın, ve saniye içinde tekrar güç düğmesine basıldığında, ses sorunu damla, modu anahtarı yüksek-hassasiyet modu (hareket modu). geri Reboot öğrenme modu.
Tilt koruma : pedalına stepping, pedal olmalıdır az 80 derece düzeyi, açı ötesinde eğer, motor durur, durum göstergesi kırmızı. güç göstergesi kurulu her 6 LED. serin yan panel her lamba 8 LED.
kullanır : montaj elektrikli scooter araba için Uygundur. mikrodenetleyici programlanmış.

Ürün verisi

Model Numarası:
6.5 inch
gerilim:
36V
Marka Adı:
TeamGee
tip:
Mother Board

Kategorideki ürünler

Haberimiz

Abonelerimiz için en iyi indirim ve satış. Başkalarından önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin